طرح درآمدی از اسمارتیز :

هدف از این استارت آپ، فروش آنتی ویروس اورجینال اف سکیور به روش بازاریابی شبکه ای یا همان نتورک مارکتینگ است. ما از طریق این طرح نوآورانه با کمک تک تک افراد محصولات را به فروش می رسانیم و در این زنجیره تمام افرادی که در جریان فروش نقشی دارند کسب درآمد می کنند.

در استارت آپ بازاریابی شبکه ای اسمارتیز ابتدا شرکت به جذب نمایندگان فروش و یا مشتری می پردازد و مشتریان و یا نمیاندگان فروش این اجازه را دارند که هر کدام تبدیل به یک بازاریاب برای فروش محصول شوند و کسب و کار شخصی خود را داشته باشند. درآمد هر کدام از نمایندگان فروش بستگی به فعالیت خود او دارد و محدودیتی در میزان درآمد وجود ندارد. نمایندگان هیچگونه حقوقی دریافت نمی کنند، زیرا آنها به صورت مستقل فعالیت می کنند و هرکدام می توانند از روش های مختلف و مدنظر خودشان به بازاریابی و فروش محصول بپردازند.

از نکاتی که در بازاریابی شبکه ای اسمارتیز وجود دارد، کسب درآمد و دریافت پورسانت از فروش نمایندگان سطوح بعد نیز است. نحوه محاسبات پورسانت برای نمایندگان فروش به شرح زیر می باشد :

فروش مستقیم با کد معرف شخصی – سطح اول : 10% پورسانت

فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح دوم : 9% پورسانت

فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح سوم : 8%

فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح چهارم : 7%

فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح پنجم : 6%

فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح ششم  : 5%

فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح هفتم : 4%

فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح هشتم : 3%

فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح نهم : 2%

فروش غیر مستقیم از طرف نماینده فروش سطح دهم : 1%

بازاریابی شبکه ای :

بازاریابی شبکه ای که در زبان انگلیسی به آن Multi Level Marketing گفته می شود یکی از روش های شناخته شده برای بازاریابی و فروش محصولات متفاوت است. شرکت سایسک نیز با معرفی استارت آپ اسمارتیز اقدام به فروش آنتی ویروس اورجینال اف سکیور به کاربران علاقه مند کرده است. با خرید محصول شما ابتدا مشتری اسمارتیز خواهید بود و سپس در صورت علاقه این توانایی را خواهید داشت تا خود به نماینده فروش آن تبدیل شوید و مشتریان و نمایندگان فروشی برای خود جذب کنید. مزیت شروع فعالیت در سیستم بازاریابی شبکه ای اسمارتیز این است که شما نیاز ندارید تا هرروز از یک ساعت تا یک ساعت مشخص کار کنید و می توانید خودتان مدیر خود باشید. میزان درآمد برای نمایندگان فروش فعال بسیار بالا است و همه بدون داشتن تخصص و تنها با توانایی بازاریابی و فروش می توانند شروع به فعالیت در این سامانه کنند.

مراحل شروع کار و کسب درآمد :

  • مرحله اول : عضویت در سامانه بازاریابی شبکه ای اسمارتیز ( برای عضویت نیاز به یک کد معرف دارید )
  • مرحله دوم : خرید آنتی ویروس اورجینال اف سکیور – پس از خرید شما نیز کد معرف شخصی دریافت می کنید
  • مرحله سوم : به اشتراک گذاشتن تجربه خود از محصول و جذب مشتری و نماینده فروش برای عضویت و خرید با استفاده از کد معرف شما.

شروع کار در سامانه اینترنتی اسمارتیز به همین سادگی است. البته برای کسب درآمد باید فعالیت کنید و به شیوه های متفاوتی دوستان، آشنایان، هم دانشگاهی ها و یا همکاران خود را ترغیب به استفاده از آنتی ویروس اورجینال اف سکیور کنید. فراموش نکنید که صداقت مهمترین عامل موفقیت در بازاریابی شبکه ای است. اگر می بینید که این محصول نمی تواند به کسی کمکی کند، تنها به دلیل کسب درآمد سعی در فروش آن به او نکنید. سعی کنید محاسن محصول خود را با صداقت بیان کنید تا آنها نیز در صورت خرید و شروع به فعالیت همین صداقت را پیشه کار خود کنند.

سامانه اسمارتیز :

یکی از مزایای استارت آپ بازاریابی شبکه ای اسمارتیز شفافیت و اتوماتیک بودن تمام مکانیزم فعالیت است. شما در سامانه اسماتیز می توانید :

  • محصول بخرید،
  • میزان فروش خود را رصد کنید،
  • تعداد نمایندگان مستقیم و غیر مستقیم خود را ببینید،
  • اسامی نمایندگان فروش خود را مشاهده کنید،
  • به زیرمجموعه های مستقیم خود پیام ارسال کنید،
  • درآمد خود را برداشت کنید.

شفافیت سیستم بازاریابی شبکه ای اسمارتیز، آن را در بین دیگران شاخص می کند. ما براین باور هستیم که تمام افرادی که عضو سامانه اسمارتیز می شوند می خواهند تغییری در زندگی خود و دیگران بوجود آورند. آنها به دنبال زندگی متفاوتی هستند و می خواهند برای موفقیت تلاش کنند. اینجا جایی است که شما می توانید رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.